OSLAVA NAROZENIN V TRILOPARKU!

Oslavte narozeniny Vašeho potomka v muzeu pravěku, mezi obry doby ledové, mezi vitrínami se zkamenělinami a dejte mu tak dárek, na nějž se jen tak nezapomíná!

Pokud má Vaše ratolest právě dinosauří období, máme pro něj a jeho kamarády připravenou oslavu, o jaké se mu doposud ani nesnilo.

Nabízíme intenzivní, minimálně dvouhodinový program plný aktivit, včetně dinosauřích dílniček. V průběhu můžete samozřejmě provést samotnou oslavu – zakrojit dort, předat dárečky, popřát…

Pro účely oslavy si můžete pronajmout prostory včetně práce lektorů na dobu tří hodin!

CENA PRONÁJMU: 300 Kč na dítě; minimální počet dětí: 7.

Oslavenec si navíc bude mít možnost vlastnoručně vytvořit obří lebku dinosaura rodu Ceratosaurus, anebo – dle vlastního výběru – lebku dravé třetihorní velryby. (Tyto dvě lebky běžně s návštěvníky nevytváříme, jsou pro svou velikost a realističnost vyhrazeny pouze pro zvláštní příležitosti!). Navíc jako dárek od nás dostane repliku velikého trilobita a desku s amonity (viz obrázek).

Ostatní účastníci oslavy si též budou vytvářet – na výběr budou mít z nejrůznějších lebek dinosaurů; případně si mohou vybrat lebku šavlozubé šelmy!

Mimo to je čeká odkývání třímetrové dinosauří kostry, zhotovování odlitků z největší kolekce formiček v republice, odkrývání opravdových zkamenělin pomocí preparačních jehel… Nedílnou součástí je i interaktivní prohlídka vitrín, během níž si děti i dospělí sáhnou na pravé dinosauří zuby, stoličku mamuta, zub megalodona, veliké trilobity, masivní kořen stromové plavuně a na spoustu dalších zkamenělin. To vše je doprovozené poutavým komentářem zapáleného paleontologa!